Naše vína

 

Vinařství Sluníčko

Na každém našem víně odvedlo sluníčko pořádný kus práce.

Vína vyrábíme z hroznů nakoupených od vinohradníků v okolí Perné, Horních Věstonic a také z naší rodinné vinice na jihozápadním svahu Svatého kopečku v Mikulově.

Vinařství Červinka

Spolupracujeme s jedním z největších pěstitelů révy vinné na Pálavě.

Dlouhodobě spolupracujeme s jedním z největších pěstitelů révy vinné na Pálavě, proto jsme se rozhodli rozšířit náš sortiment o skvělá vína z vinařství Červinka.

Zahradní vinařství

Další výborné vinařství v naší nabídce! Ochutnejte jejich skvělá ovocná vína!

Začínáme spolupracovat s dalším výborným vinařstvím, které nás učarovalo svými ovocnými víny. Přinášíme je také vám!

Zahraniční vína

Moldávie

Fautor Winery

Rodinné vinařství které vzniklo na konci 20. století, bylo v letech 2003 – 2006 vybaveno moderní technologií na zpracování hroznů a výrobu vína. V dnešní době hospodaří na více než 350 ha vinic nacházejících se v mikroregionu Tigheci, který je součástí vinařské oblasti „Valul lui Traian“ na jihu Moldávie. Mikroregion Tigheci je naprosto jedinečný a je jedním z nejlepších oblastí na výrobu vysoce kvalitních bílých i červených vín. V roce 2017 a 2018 bylo Fautor Winery nejlepším Moldavským vinařstvím.

Pečlivě vybraná vína ze slunné Moldávíe.

Vzhledem k vysoké kvalitě vín z pálavských svahů a jeho omezeného množství, jsme se rozhodli, jako cenově dostupnější alternativu, stáčet pečlivě vybraná vína ze slunné Moldávíe.

Tato vína rozvážíme jako stáčená, v balení bag-in-box a lahvová vína.

Bag in Box

Co je to ten bag in box?

Jednoduše řečeno, je to vypouštěcím ventílem neprodyšně uzavřený vak, vložený do kartonové krabice, který se během konzumace vína samovolně smršťuje, tím nedochází ke kontaktu vína se vzduchem, víno neoxiduje, a zachovává si své senzorické vlastnosti.

Takže, pokud nevypijete během večera nebo dne celou sedmičku, ale pochutnáváte si jen po skleníčkách, nebo naopak, pořádáte grilování, větší párty a nechcete, aby se vám všude povalovala spousta lahví, chcete nabízet svým hostům kvalitní, ale cenově dostupnější víno, je toto nejideálnější řešení.

POUCH-UP

Co je to ten POUCH-UP?

Odnosný vak Pouch-Up je variantou balení Bag-In-Box, která nepotřebuje kartonový obal. Jde o samostatně samostatně stojící vak s integrovanou výpustí. Je lehký, nerozbitný, estetický a samozřejmě plně ekologický. Je opatřen kohoutkem Vitop®, díky kterému je nalévání tekutin snadné a bezpečné. Díky absenci kartónu může být skladován i ve vlhčím prostředí.

V prodeji ve velikostech 1,5 a 3 litry.

Odrůdy v těchto vacích budou z našeho Vinařství Sluníčko.


Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.

Informace o zpracování osobních údajů